UAB „NUEVA" Lietuvoje įsikūrusi įmonė, kurios veiklos objektas yra statybos darbai, įskaitant statybvietės paruošimą, pastatų ir jų dalių statybą, pastatų restauravimo, rekonstravimo ir konservavimo darbus, pastatų ir statinių įrengimą, statybos baigimą. Pagrindinis įmonės tikslas - nepriekaištingai ir kokybiškai patenkinti klientų, verslo partnerių poreikius bei pageidavimus, pasiūlyti pačius tinkamiausius sprendimus.
Įmonės veiklos sėkmę užtikrina aukštos kokybės paslaugos, ilgametė darbuotojų patirtis, atsakomybė ir pagarba klientams. Sugebėjimą efektyviai dirbti ir realizuoti įvairias idėjas padeda profesionali ir atsakinga komanda. UAB „NUEVA" nuolat tobulina darbo procesus, siekdama teikti kokybiškas paslaugas. Veiklą vykdo ne tik Lietuvoje bet ir Danijos Karalystėje.

MŪSŲ VIZIJA
Teikti aukštos kokybės kompleksines statybų paslaugas, garantuoti sutartų darbų atlikimo terminus, siekti būti viena iš geriausių ir labiausiai pageidaujamų statybos įmonių.

MŪSŲ MISIJA
Sąžiningai ir atsakingai vykdydami įsipareigojimus, kokybiškai ir laiku atlikdami paslaugas, siekiame įgyvendinti Jūsų idėjas ir sukurti palankią aplinką verslui, namams ir laisvalaikiui.